Подарок Vichy: За совршен тен на лицето

Овој и многу други подароци можете да ги добиете следејќи нè на социјалните мрежи

„Септима“ во рамките на јулската „У&З-лавина од подароци“, објавена во новиот број на магазинот „Убавина и здравје“, ќе израдува една наша читателка со сет од дневен крем за лице Vichy Slow Age и течна подлога за лице Vichy Mineral Blend 09.

Доколку сакате да ги добиете овие beauty сојузници, треба да нè лајкнете, да нè споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од јулската „У&З-лавина од подароци“.

Добитниците од „лавината на подароци“ ќе ги објавиме во августовскиот број на списанието „Убавина и здравје“.

Следете нè! Забавувајте се со нас! Читајте нè! Ние сме тука за вашата убавина и здравје!

loading...
Прочитајте и
2 коментари
  1. Бојана вели

    Најдобриот бренд за негуваност и убавина потребен на секоја жена и девојка.. Омилен, препорачувам!👌🏼🔝💕

  2. Smilja вели

    Prekrasni proizvodi za site generacii.Bravo

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време