ПОДАРОК што ќе ве инспирира да носите позитивен став насекаде со вас: Сет производи Good Karma by Lush

За добра карма

Овој и многу други подароци можете да ги добиете следејќи нè на социјалните мрежи!

Lush на една читателка на јунскиот број на „Убавина и здравје“ ќе ѝ подари сет производи за туширање Good Karma – за позитивна енергија и добри вибрации!

Споделете позитивност со овој откачен подарок, кој ги содржи највежите производи за туширање: гелот за туширање со свеж сок од портокал и масло од пачули, истоимениот и веќе добро познат Karma сапун за тело и Orange скработ за туширање што ќе ги тргне сите суви делови и ќе ја остави кожата блескаво сјајна.

Овие производи се со заносна мешавина пачули и масла од портокал кои го разбиструваат умот, а додадени се бор и лимонова трева за да ве инспирираат да носите позитивен став насекаде со вас.

Доколку сакате да го добиете подарокот, треба да ја лајкнете нашата ФБ-страница @ubavinaizdravje.mk, објавата да ја споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од тековната „У&З-лавина од подароци“.

Добитникот се избира по случаен избор на редакцијата, а сите добитници на подароците ги објавуваме во следниот број на списанието „Убавина и здравје“, кое излегува во јули.

Би сакале да истакнеме дека ние не вршиме достава на подароците, може да се подигнат лично или од страна на некој ваш близок во нашата редакција.

Читајте нè! Забавувајте се со нас! Ние сме тука заради вашата убавина и здравје!

Фото: ПР

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време