Подарок: Органски антицелулитен гел Pura Perla

За мазна кожа без целулит!

Овој и многу други подароци можете да добиете следејќи нè на социјалните мрежи!

„Пура перла“ подарува органски антицелулитен пилинг со кафе, кернел од бадем и масло од чили пиперче за третирање на масното ткиво.

Секојдневна 5 минутна масажа на таргетираните зони е доволна за тонирање на кожата до целосно отстранување на проблематичниот целулит.

Сè што треба да направите за да го добиете овој прекрасен подарок од „Пура перла“ и „Убавина и здравје“, е да ја лајкнете нашата ФБ-страница @ubavinaizdravje.mk, објавата да ја споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од тековната „У&З-лавина од подароци“.

Добитникот се избира по случаен избор на редакцијата, а сите добитници на подароците ги објавуваме во следниот број на списанието „Убавина и здравје“, кое излегува во август.

Би сакале да истакнеме дека ние не вршиме достава на подароците, може да се подигнат лично или од страна на некој ваш близок во нашата редакција.

Текст и фото: ПР

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време