Почнува октомвриската „У&З-лавина од подароци“: „Lush“ подарува 1 сет „Fresh&Fancy“

Овој и многу други подароци можете да ги добиете следејќи нè на социјалните

Драги наши, од денес почнува октомвриската „У&З-лавина од подароци“, во рамките на која ги споделуваме подароците што нашите верни пријатели ги обезбедија за читателките на октомврискиот број на највлијателното списание за жени „Убавина и здравје“.

LUSH ќе израдува една наша читателка со сет Fresh&Fancy, кој содржи гел за туширање Olive Branch, чистач за лице Kalamazoo и шумлива купка Avobath.

Доколку сакате да ги добиете на порадок, треба да нè лајкнете, да нè споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од октомрвиската „У&З-лавина“.

Добитниците од „лавината на подароци“ ќе ги објавиме во ноемврискиот број на списанието „Убавина и здравје“, кој излегува на 10 ноември.

А со скенирање на кодот што се наоѓа на страницата „Подароци“ на списанието „Убавина и здравје“ (апликацијата Вибер ја овозможува опцијата за скенирање на кодовите доколку немате апликација за скенирање на вашиот мобилен телефон), секој ден можете да ги следите објавите за подарокот што е на „репертоар“ и на тој начин да станете потенцијален добитник.

Следете нè! Забавувајте се со нас! Читајте нè! Ние сме тука за вашата убавина и здравје!

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време