Почнува декемвриската „У&З-лавина од подароци“: Сет од 4 производи од колекцијата Crystologie Blissful Aura на „Орифлеим“ – на подарок за 1 читателка!

Овој и многу други подароци можете да добиете следејќи не’ на социјалните мрежи.

Драги наши, ја отвораме последната „У&З-лавина од подароци“ во 2020 година, објавена во рамките на декемврискиот број на вашето омилено списание за жени „Убавина и здравје“.

Почнуваме со сетот од 4 производи од колекцијата Crystologie Blissful Aura на „Орифлеим“. Неверојатна нова колекција која во секоја бања носи неочекувани искуства! Формула збогатена со  светкави честички за светкава нега на кожата.

Доколку сакате да го добиете подарокот, треба да ја лајкнете нашата ФБ-страница @ubavinaizdravje.mk, објавата да ја споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од тековната „У&З-лавина од подароци“.

Добитникот се избира по случаен избор на редакцијата, а сите добитници на подароците ги објавуваме во следниот број на списанието „Убавина и здравје“, кое излегува во јануари.

Би сакале да истакнеме дека ние не вршиме достава на подароците, може да се подигнат лично или од страна на некој ваш близок во нашата редакција.

Читајте нè! Забавувајте се нас! Ние сме тука заради вашата убавина и здравје!

Текст и фото: ПР

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време