„Орифлеим“ подарува: Сет-кармини во нијанси што одговараат на вашиот поттон на кожата

Овие и многу други подароци можете да ги добиете следејќи нè на социјалните мрежи

„Орифлеим“ ќе израдува една читателка на мартовскиот број на списанието „Убавина и здравје“ со сет кармини The ONE Colour Stylist Ultimate во нијанси што одговараат на нејзиниот поттон на кожата.

Новиот ултракремаст состав и внимателно избраната и модерна палета на бои се создадени за долготрајно носење, збогатување на природната боја на усните и за подобрување на целиот изглед.

Доколку сакате да го добиете овој подарок, треба да нè лајкнете, да нè споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од мартовската „У&З-лавина“.

Добитниците од „лавината на подароци“ ќе ги објавиме во априлскиот број на списанието „Убавина и здравје“.

Следете нè! Забавувајте се со нас! Читајте нè! Ние сме тука за вашата убавина и здравје!

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време