Мини-сет „Ланком“ – подарок за една читателка од „Еликсир ексклузив“

Овие и многу други подароци можете да добиете следејќи нè на социјалните мрежи

Почнува октомвриската „У&З-лавина од подароци“, во рамките на која на верните читателки им подаруваме прекрасни подароци што ги обезбедија пријателите на октомврискиот број на списанието „Убавина и здравје“.

Лавината ја отвораме со подарокот на парфимериите „Еликсир ексклузив“ – мини-сет Lancome, кој претставува есенцијален подарок што на секого би му предизвикал насмевка на лицето! Станува збор за елегантна кутија полна со изненадувања за разубавување:

Advanced Génifique Concentrate, 7 ml
Hypnôse 01 Noir Hypnotic, 2ml
La Vie Est Belle Eau de Parfum, 4 ml

 

Доколку сакате да го добиете на подарок, треба да ја лајкнете нашата ФБ-страница @ubavinaizdravje.mk, објавата да ја споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од тековната „У&З-лавина од подароци“.

Добитникот се избира по случаен избор на редакцијата, а сите добитници на подароците ги објавуваме во следниот број на списанието „Убавина и здравје“, кое излегува во ноември.

Би сакале да истакнеме дека ние не вршиме достава на подароците, може да се подигнат лично или од страна на некој ваш близок во нашата редакција.

Читајте нè! забавувајте се нас! Ние сме тука заради вашата убавина и здравје!

Текст и фото: ПР

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време