Козметика „Афродита“ со подарок за 3 читателки на „Убавина и здравје“

Овој и многу други подароци можете да добиете следејќи нè на социјалните мрежи

„Козметика Афродита“ на три читателки на декемврискиот број на списанието „Убавина и здравје“ им подарува сет од по три маски за лице со природни екстракти.

Запознајте ги вашите НОВИ бјути-сојузнички за негувана и блескава кожа!

GOOD 𝐍𝐈𝐆𝐇𝐓 ноќна маска за регенерирање на кожата. Добра ноќ на сувата, безживотна кожа, добро утро на виталниот и младешки изглед!

𝐆𝐎 𝐅𝐑𝐄𝐒𝐇 за дехидрирана кожа. Освежителна гел-маска со ефект на ладење и со единствено навлажнувачко дејство!

𝐏𝐄𝐄𝐋 & 𝟐𝟒𝐡 𝐋𝐈𝐅𝐓 за сите типови кожа. Совршено дуо за негувана кожа!

Доколку сакате да го добиете подарокот, треба да ја лајкнете нашата ФБ-страница @ubavinaizdravje.mk, објавата да ја споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од тековната „У&З-лавина од подароци“.

Добитникот се избира по случаен избор на редакцијата, а сите добитници на подароците ги објавуваме во следниот број на списанието „Убавина и здравје“, кое излегува во јануари.

Би сакале да истакнеме дека ние не вршиме достава на подароците, може да се подигнат лично или од страна на некој ваш близок во нашата редакција.

Читајте нè! Забавувајте се нас! Ние сме тука заради вашата убавина и здравје!

Текст и фото: ПР

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време