Јунска „У&З-лавина од подароци“: „Дебора“ подарува 1 сет со своите производи

Овој и многу други подароци можете да добиете следејќи нè на социјалните мрежи

„Дебора Милано“ ќе израдува една читателка на јунскиот број на списанието за жени „Убавина и здравје“ со прекрасен несесер во кој се наоѓаат најпознатите козметички прозиводи на добропознатиот бренд.

Доколку сакате да го добиете на порадок, треба да нè лајкнете, да нè споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од јунската „У&З-лавина“.

Добитниците од „лавината на подароци“ ќе ги објавиме во јулскиот број на списанието „Убавина и здравје“, кој излегува на 10 јули. Следете нè! Забавувајте се со нас! Читајте нè! Ние сме тука за вашата убавина и здравје!

 

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време