Дизајнерско парче од „Линеа“ – подарок за 1 читателка

Освежување на вашиот стајлинг

Овој и многу други подароци можете да ги добиете следејќи нè на социјалните мрежи

Македонскиот моден бренд „Линеа“ на една читателка на „Убавина издравје“ ќе ѝ подари прекрасна блуза во корална нијанса.

Доколку сакате да ја освежите гардеробата со ова тренди парче облека, треба да ја лајкнете нашата ФБ-страница @ubavinaizdravje.mk, објавата да ја споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од тековната „У&З-лавина од подароци“.

Добитникот се избира по случаен избор на редакцијата, а подарокот се подига во продажниот салон на „Линеа“.

Сите добитници на подароците ги објавуваме во следниот број на списанието „Убавина и здравје“, кое излегува во октомври.

Би сакале да истакнеме дека ние не вршиме достава на подароците, може да се подигнат лично или од страна на некој ваш близок во нашата редакција.

Исто така, „Линеа“ ве поканува да ја посетите нејзината онлајн-продавница на www.linea.mk, да ги разгледате парчињата од новата колекција и да си ги набавите од удобноста на својот дом, купувајќи онлајн!

Читајте нè! забавувајте се нас! Ние сме тука заради вашата убавина и здравје!

Текст и фото: ПР

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време