„АВОН“ со подарок за 1 читателка на „Убавина и здравје“

Овој и многу други подароци можете да ги добиете следејќи нè на социјалните мрежи

„Авон“ на една читателка на „Убавина и здравје“ ѝ подарува течна пудра за ултрамат-ефект Avon True, мат-кармин Avon True Au Naturale и лак за нокти со гел-сјај Mark.

Доколку сакате да го добиете овој подарок, треба да нè лајкнете, да нè споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од мартовската „У&З-лавина“.

Добитниците од „лавината на подароци“ ќе ги објавиме во априлскиот број на списанието „Убавина и здравје“.

Следете нè! Забавувајте се со нас! Читајте нè! Ние сме тука за вашата убавина и здравје!

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време