Подарок за 1 читателка од „Орифлеим“: Луксузна нега на вашата коса

Изберете!

Овие и многу други подароци можете да ги добиете следејќи нè на социјалните мрежи

„Орифлеим“ подарува сет од маслен шампон, маска и регенератор за коса Еleo за една читателка.

Луксузен шампон со природни масла од арган, роза и чичок и витамин Ф. Богато пенлив и со пријатен мирис, нежно ја чисти и ефикасно ја потхранува косата. Го спречува кршењето на влакното. За сите типови коса.

Богат регенератор со природни масла од арган, роза и чичок и витамин Ф. Ја потхранува косата и ја остава сјајна и погодна за обликување. Го спречува кршењето на влакното. За сите типови коса.

Маска за интензивно потхранување на косата со природни масла од арган, роза и чичок и витамин Ф. Луксузна формула за обновување на јачината и враќање на мазноста и сјајот на косата. За сите типови коса.

Доколку сакате да ги добиете овие бјути-препарати на подароктреба да ја лајкнете нашата ФБ-страница @ubavinaizdravje.mk, објавата да ја споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од тековната „У&З-лавина од подароци“.

Добитникот се избира по случаен избор на редакцијата. Сите добитници на подароците ги објавуваме во следниот број на списанието „Убавина и здравје“, кое излегува во октомври, во рубриката ТРЕНД. Би сакале да истакнеме дека ние не вршиме достава на подароците, може да се подигнат лично или од страна на некој ваш близок во нашата редакција.

Следете нè! Забавувајте се со нас! Читајте нè! Ние сме тука за вашата убавина и здравје!

Фото: ПР

 

loading...
Прочитајте и
1 коментар
  1. Smilja вели

    Bravo prekrasni proizvodi od prekrasni lugje

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време