Во црно од глава до пети: Тамара позираше пред евровизиските фанови и ги собра сите погледи

На портоколавиот тепих

Тамара Тодевска е нашиот овогодишен претставник на Евровизија.

Македонскиот тим зачекори на портокаловиот тепих, каде позираше пред евровизиските фанови.

Пејачката беше облечена во црна креација, со големи темни очила за сонце.

Широката насмевка е дефинитивно тоа што ја краси нашата претставничка.

Заедно со Тамара, на свеченоста присуствуваа и нејзините придружни вокали Антониа Гиговска, Александра Јанева и Васил Гарванлиев.

Фото: Фејсбук

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време