Златото повторно е во тренд

Магијата на овој благороден метал никого не го остава рамнодушен! Блесокот и елеганцијата на парчињата златен накит во излогот, но и љубезноста и уникатната енергија на Елза и Енди се добитната комбинација поради која ќе посакате накитот за вашите најзначајни моменти да го побарате во „Адор голд“.

Елза и Енди Аџија, сопственици на „Адор голд“

Одберете парче накит што ќе биде уникатно и само „ваше“, а доволно класично за да ви одговара во сите пригоди или, пак, израдувајте некого со подарок!

Популарната водителка Лила Филиповска е заштитно лице на накитот на „Адор голд“

Којзнае, можеби вашата драгоцена бурма ќе ја најдете во „Адор голд“, каде што посебно внимание им се обрнува на удобноста, квалитетот и долговечноста на ова вечно парче накит. Оставете го накитот да зборува за вас, персонализирајте го или изгравирајте го,можностите се бесконечни, само треба да ја раскажете вашата приказна.

Продавницата „Адор голд“ се наоѓа во Стара чаршија во нашата престолнина. За повеќе информации, јавете се на 072/680-336 или посетете ја нивната фејсбук-страница @adorjewerly

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време