Запознајте ја најголемата инфлуенсерка за убавина во регионот: essence this is me.

Истовремено се појави во пет држави

Ако се прашувате која е најголемата beauty-инфлуенсерка во регионот, знајте дека токму една инфлуенсерка ги обедини Хрватска, БиХ, Македонија, Србија и Црна Гора! А тоа е новата линија essence this is me.

Истовремено е презентирана во дури пет регионални изданија на списанието „Убавина и здравје“.

 

Прекрасната приказна за убавината на шест страници во списанието првпат на овие простори ја претстави новата линија лакови за нокти и кармини this is me., а essence стана првиот бренд за убавина кој успеа во тоа!

Зошто токму essence секогаш одново освојува многубројни награди во светот на индустријата за убавина дознајте и сами бидејќи со 20-те нови неутрални нијанси секоја од вас може да ја најде токму онаа која најмногу ќе ви одговара за секоја пригода!

 

www.essence.eu

#essencecosmetics

#whatspoppinessence

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време