За подмладувачки ефект: Abeille Royale Eye R Repair by Guerlain

Магичен серум

Со години Guerlain активно ја проучува и докажува ефикасноста на пчелините производи во зајакнувањето на механизмите за обновување на кожата.

Па, така, серумот Abeille Royale Eye R Repair ги минимизира сите видливи ситни линии, темни кругови и отеченост во пределот околу очите.

Со редовно користење, контурите стануваат осветлени, затегнати и подигнати, а златниот апликатор овозможува лесно ладење и прецизно дозирање, како и ритуал за затегнување со масажа!

Текст и фото: ПР

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време