U&Z brands со подарок за 1 читателка: Изберете го омилениот модел хеланки или топ Caju Brasil од нашата онлајн-продавница

Онлајн-продавницата U&Z brands е продолжение на успешната приказна што ја раскажува најстариот и најпосакуван женски магазин „Убавина и здравје“! Во неа ќе ги најдете моделите на бразилскиот премиум-бренд „Кажу Бразил“ (Caju Brasil), првпат достапен кај нас.

Брендот „Кажу Бразил“ е основан пред 15 години во Вотупоранга, Сао Паоло, и главно е фокусиран на дизајн и производство на куси, долги и капри-хеланки, топови и комбинезони. Денес се продава низ сите држави во Федеративна Република Бразил, но и во 43 други земји во светот.

Ергономскиот дизајн на хеланките и високиот процент на еластин придонесуваат моделите на Caju Brasil совршено да се приспособат на линијата на телото, а моделирањето /Empina BUM-BUM/ придонесува за видлив лифтинг-ефект во пределот на задникот.

Жежок моден тренд во сезоната пред нас се фитнес-парчињата. Хеланките и топовите се создадени за идеален тренинг, доволно удобни за секојдневно носење, но и суператрактивни за да оставиме моден печат и во други пригоди.

Дизајнот и квалитетот се главната цел на брендот, па затоа комплетниот процес на производство се одвива во нивната фабрика во Бразил.

Сите материјали (New Zeland, Atletika, Atlanta и Еmana) се со исклучително висок квалитет, добиени со уникатна технологија на производство и со висок процент на еластин. Содржат биоактивни кристали, кои ја подобруваат циркулацијата, а со тоа влијаат против појавата на целулит и болка и умор во мускулите. УВ-филтрите во материјалите обезбедуваат и заштита од сонце.

Принтовите и дезените на материјалите се ексклузивно дизајнирани за „Кажу Бразил“. Моделите во колекциите најчесто се комбинирани со проѕирни мрежи, украсни патенти, ленти и атрактивни бои. Во колекциите секогаш ќе пронајдете класични парчиња, но и најразлични фанки-модели, кои лесно ќе ги комбинирате и за тренинг, но и за впечатлив уличен изглед.

Во „Кажу Бразил“ се грижат и за девојките со облини. Некои од моделите се дизајнирани да обезбедат уште поголема поддршка, но и удобност каква што се очекува од квалитетните модели хеланки.

Доколку сакате да нарачате производ, посетете ја онлајн-продавницата на U&Z Brands (кликнете ТУКА) и од каталогот изберете што сакате да купите.

Испратете ги називот на производот, големината (S, M, L, XL, XXL) и бојата, вашето име и презиме, контакт-телефонот и адресата на која живеете на мејл-адресата uizbrands@gmail.com, на нашите социјални мрежи или јавете ни се на телефонскиот број 02/2431-405.

Доставата е БЕСПЛАТНА до вашиот дом, а плаќањето го вршите при приемот на пратката. Производите ги доставуваме само на територијата на нашата земја.

Текст и фото: ПР

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време