Трендсетерките ги обожаваат: Каја Гербер во фармерки што се апсолутен хит сезонава (ФОТО)

Визуелно ги издложуваат нозете

Фармерките со рамни ногавици и висок струк Каја ги искомбинирала со сандали со блок-потпетица и топ од конец. Овој модел на фармерки визуелно ги издолжува нозете, па младата манекенка изгледа уште повито.

Фото: Guliver/Getty, Instagram

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време