Сведоци на љубовта: Бурмите се многу повеќе од прстени, тие се вечен симбол на она што ве споило – љубовта!

Но, нешто ги спојува и венчавките на четворица наши интернационални фудбалери – пријатните искуства при избор на венчални бурми и накит во „Адор Голд“.

Ги следат светските трендови за креирање разни парчиња накит. Располагаат со богата палета на производи за секакви пригоди и возрасти, дополнета со љубезна и високопрофесионална услуга од вработените, кои секогаш се расположени за идеи.

Без разлика дали купуваме парче накит за себе, за некој близок или за посебна пригода, синергијата со вработените дава можност за значајни начини и помош при купувањето. Нашиот избор е секогаш „Адор голд“.

Себастијан Херера (ФК МТК Будимпешта, Унгарија) и Елена Херера

„Адор голд“ е сведок на нашите најсреќни мигови во животот. Прекрасен и најљубезен тим, кој е секогаш тука за вас, за да ви помогне во изборот на одличниот накит. Ви благодариме што постоите!

Дамјан Шишковски, (голман во ФК Доха Катокопиас, Кипар) и Ангела Шишковски

Бурмите ни беа направени по порачка, специјално за нас. Само им покажавме фотографија од нашата замисла, а во „Адор голд“ ни ги изработија токму така како што сакавме. Им ги препорачувам на сите, бидејќи се и прељубезни и подготвени да помогнат во секое време, затоа изборот на накит ќе ви биде преубаво искуство.

Ѓоко Зајков (ФК Ворскла, Украина) и Љупка Зајкова

Сведок на нашата љубов, одличен тим што ќе ви помогне во вистинскиот избор на накит – „Адор голд“.

Даниел Аврамовски, ФК Сараево, БиХ и Стефанија Аврамовска

Текст и фото: ПР

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време