Пролетни комбинации за свечени пригоди

Обновете го вашиот ормар со нови и свежи парчиња во кои ќе блеснете на секоја забава на која ќе бидете поканети, но направете си стилски модни комбинации и со она што веќе го имате.

Женствените фустани и оваа пролет се на пиедестал, а доколку ги комбинирате со некое стилско и уникатно палто и накит, тогаш имате полн погодок.

 

Оваа сезона девојките сакаат да носат и блузички со карнер на едно рамо, строги костими во јаки бои, лежерни фустани со цветен принт, кошули со точки и панделки и што уште не.

Ова се само некои од парчињата со кои можете да го збогатите вашиот плакар, ако сè уште ги немате.

Никогаш не заборавајте и на модните додатоци, па така сезонава снабдете се со уникатни и впечатливи шноли, интересни обетки, многу алки и шик чантички.

Низ фотографиите ќе видите и совршени комбинации за концерт на отворено, составени од куси фармерки и романтична бела кошулка со плетена чанта и сандали што мора да ги имате.

Извор: Bonjour.ba

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време