Посетете ја новата модна атракција во Скопје – City Fashion Woman

Со City Fashion Woman светски етаблираните модни креатори се поблиску до вас, а вашиот шопинг сега може да заврши во еден ден и веќе не мора да го поврзувате со далечни дестинации.

Во „Сити мол“ во нашата престолнина се отвори новата модна атракција во градот – City Fashion Woman.

Станува збор за женска мултибренд-продавница, во која се спојуваат атрактивни модни брендови, како: Michael Kors, Furla, Karl Lagerfeld, Emporio Armani, Armani Еxchange, Joop, Fracomina, Versace Jeans.

Меѓу модните парчиња, освен облека ќе најдете и голем избор на чанти и паричници, како и чевли и патики…

Со City fashion Woman светски етаблираните модни креатори се поблиску до вас, а вашиот шопинг, сега може да заврши во еден ден и веќе не мора да го поврзувате со далечни дестинации.

City fashion Woman се наоѓа на 1. кат во Скопје Сити мол.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време