Почувствувајте ја животната енергија преку нотите на Amo Ferragamo Floweful

На што Ве асоцира пролетта? На цветови, могу бои, сонце и пролетни мириси

Токму затоа, оваа пролет, Salvatore Ferragamo го носи новиот мирис Amo Ferragamo Floweful.

Чиста женственост преточена во парфем што носи чувство на прозрачна боја на прекрасна сензуалност.

Парфем за жената која што сака да сонува во боја, за жената која сака да патува на извонредни места, за жената која што сака да го дофати мирисот на светлината.

Amo Ferragamo Flowerful е мирис на милениум генерацијата која што сака да размислува надвор од предвиденото, која што е непредвидлива и слободна да се изрази себеси, да се поврзе…

FLOWERFUL ја содржи суштината и личноста која ја носи парфемот со себе, парфем кој е во чест на Ferragamo жената, убава и непредвидлива, онака како што само цвеќињата можат да бидат.

Магична експлозија на бои и цветови која ве носи во нов свет на мирисно задоволство.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време