„Pandora Reflexions“: Нова ера на стил

#PANDORAReflexions

Го рефлектира вашиот стил со модерни белегзии и приврзоци

PANDORA Reflexions е колекција на белегзии и посебно дизајнирани приврзоци за совршено изразување која ја претставува новата ера на стил и самодоверба.

Клучот се крие во името: Х е за „eXpression“, „eXcitement“, „eXcperiences“ и „eXceeding eXpectations“ (искажување, возбуда, искуство, очекувања).

Создавајќи нова приказна на сјајни метали, заносната PANDORA Shine, румената PANDORA Rose и елегантно сребро, внимателно обликувани и флексибилни белегзии со прекрасна мрежеста текстура. Дизајнирани за да се движат со вас и отвораат и затвораат на едноставен начин.

Прилагодливиот дизајн ја краси белегзијата со приврзоци кои лесно се ставаат на неа и зрачат со модерна женственост. Внатрешното силиконско јадро ги задржува благо заоблените приврзоци, како што се круната и симболот на бесконечност, на место.

Саканиот PANDORA медалјон исто така доби нов изглед.

Новата разиграна колекција ги инспирира жените да се искажуваат креативно и лично, како и да црпат инспирации една од друга, докажувајќи дека самодовербата доаѓа однатре.

Блеснете во нов сјај со комбинација на метали или со едноставни слоеви на текстури со помош на значењето на накитот кој совршено ќе го прикаже вашиот личен стил.

 

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време