Ова се обувките со XXL-потпетица кои ги посакуваат сите! (ФОТО)

Дали сте доволно храбри да носите ваков чифт?

Во новата сезона, модата ги прифати екстремно високите потпетици, за кои не се сомневаме дека дури и љубителите на рамните чевли ќе ги прифатат.

Лакирани и во сите бои на виножитото, платформите Valentino Tan-go ги освоија срцата на трендсетерите и луѓето со стил.

Од црна, преку розова и портокалова, трендсетерките ги комбинираат со макси-фустани и микро-шорцеви, фармерки и панталони со рамен крој, а би можеле да се опишат како разновидни, бидејќи можете да ги комбинирате апсолутно со се’ – во зависност од личниот стил.

Инспирирајте се од најинтересните бои и комбинации во продолжение!

271504868_1098820957541953_5603538620221648324_n.jpg

272231177_3208374809481552_1150973591745788323_n.jpg

272358051_145219847884451_5779296629571224397_n.jpg

273250415_356078219701666_1647683767108898988_n.jpg

272299526_3080039715612479_7376077493525377472_n.jpg

269799279_698282668206942_8967108413179612183_n.jpg

273043865_3149094891970409_6384835075565609798_n.jpg

Фото: Инстаграм

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време