Најпосакуваните дизајнерски модни додатоци за ова лето

Секоја сезона со себе носи модни додатоци кои со брзината на светслина исчезнуваат од полиците или од понудите на веб продавниците. Во нив сакаме да вложиме, тие ги заокружуваат модните комбинации, а новата пролетно-летна сезона не е исклучок.

Кога збориме за најбараните детали, се истакнуваат најпопуларните дизајнерски имиња како Celinea, Chloe, Balenciage, Stelle McCartney, ама и впечатливиот скандинавец Ganni. Додека некои од овие модни додатоци се впецатливи и барани поради својот колорит, други пак се омилени меѓу минималистите.

Foto: Instagram (@pernilleteisbaek)

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време