„Линеа“: Подгответе се за силни тонови кои ќе ве вивнат во нови успеси и ќе ви донесат енргични есенски денови

Една поинаква сино-розова есен

Можете ли да замислите една поинаква есен во сина и розова варијанта?

Додека се подготвуваме за посмирените есенски тонови, нашиот организам ужива во влијанието на сонцето кое сѐ уште е овде, а и летото ни е уште во мислите, пред нас е една избалансирана колекција на јаки летни тонови со есенски елементи.

„Линеа“ оваа есен подготви нова, единствена и повторно инспиративна колекција, која веднаш привлекува внимание и освојува од прва.

Вистинско оживување на перцепцијата со сините и розови тонови на колекцијата на „Линеа“, искомбинирани во впечатливи комбинации за сите оние што сакаат да изгледаат беспрекорно, но и својата идеална модна комбинација да ја направат со само еден поглед на гардероберот.

Толку едноставни, а сепак толку впечатливи, моделите од новата колекција на „Линеа“ лесно се комбинираат и создаваат модни комбинации кои ви го даваат чувството на сигурност и удобност, двата елементи кои ѝ се неопходни на секоја современа жена.

Додека есенското сонце ве повикува надвор,  сѐ што ви е потребно во оваа прекрасна есен се вискозни и памучни материјали на удобни кроеви, за да можеме денот да го поминеме со позитивни вибрации и емоции.

Токму ова го нуди разиграната есенска колекција на „Линеа“.

Погледнете ја на www.linea.mk и одберете ги вашите идеални парчиња облека за оваа сезона.

Текст и фото: ПР

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време