Го искористивте ли попустот од 20% за хит-облеката ова летo?

Одлична летна понуда на Линеа

Сѐ што треба да направите е при онлајн нарачката да го внесете кодот ubavina20.

Дезенирани фустани, цветни блузи, туники во впечатливи бои, шармантни и неодолливи комбинации – вака изгледа понудата на Линеа за ова лето.

Разгледајте ја облеката која привлекува од прва и искористете го попустот од 20% на сите нивните модели нарачани онлајн од нивната веб продавница www.linea.mk.

Сѐ што треба да направите е при онлајн нарачката да го внесете кодот ubavina20.

Искористете го попустот кој важи до 12 јули 2020 година.

Издвојуваме само дел од нивните модели, целата колекција пролет-лето 2020 погледнете ја на веб продавницата www.linea.mk.

Долг летен фустан

Маслинеста туника

Летен фустан со цветен принт

Розе блуза

Летен фустан во риги со црвени детали

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време