Гламур под сонцето: Едиторијал на костими за капење

Хит-модели на костими за капење во нашите продавници

Ова лето редефинираме што значи за нас шик и глам. Модерните костими за капење ги дополнуваме со совршени модни додатоци, но и со опуштена атмосфера и со избрано друштво. Тоа е нашиот императив за лето 2018!

За сите дами што се’ уште не заминале на летен одмор и не го избрале својот костим за капење, подготвивме едиторијал со моделите што се „ИН“ во нашите продавници, но и во светот. Останува само да го изберете моделот што најмногу ви одговара и правец на плажа!

МОДНА УРЕДНИЧКА: Магдалена Медичи

ФОТОГРАФ: Александар Велов

МОДЕЛИ: Ивана Васовска – „Моделс ИН“, Ангела Анчевска – „Дина моделс“ и Миа Велова

ЛОКАЦИЈА: Summer Vibes Bar & Pool, с. Кучково

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време