Фламенко мода во современа колекција костими за капење

Новата колекција на Women’secret нуди повеќе различни модели на бикини

Women’secret оваа сезона ја оживува повторно фламенко модата во колекција која ги комбинира модернит полка точки и контрастните рики во безвременски тонови на темно сина, бела, сина, црвена и кафена.

Колекцијата нуди повеќе различни модели на бикини – со полнет горен дел, дебели прерамки, асиметричен крој, итн. Новитет овој пат е што горниот дел кај сите костими е направен на ист начин како градниците на брендот со што се овозможува истата удобност.

Едноделните костими за капење се софистицирани со интересен крој, дезен и странични елегантни панделки. Некои од нив се вистински модни парчиња кои можат да бидат и одличен дел од некој летен, вечерен изглед.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време