Единствените модели на фармерки кои ќе ви бидат потребни оваа пролет

Најголем тренд

Дизајнерите предвидуваат дека овие модели ќе ги освојат срцата на сите дами.

Да се најде моделот на фармерки кој добро изгледа е навистина тешко, меѓутоа овие модели ќе бидат актуелни во текот на пролетта.

Секоја комбинација со овие фармерки ќе изгледа одлично, затоа вреди да инвестирате во нив оваа сезона.

Овие модели ќе одиграат клучна улога на пролеттната модна сцена:

Ѕвонарки кои нѐ навраќаат во 70-тите години

Беа актуелни во тоа време, но ќе бидат и оваа сезона. Ѕвонарките прават фигура како песочен часовник и ги истакнува облините. Во нив секоја дама изгледа одлично. Тие особено добро изгледаат на високи дами.

Прочитајте и: Модна инспирација: Блогерките ни кажуваат како да се облекуваме (ФОТО)

 

Покуси модели

 

Црни тесни фармерки

Неопходен модел со децении, не помалку актуелен ќе биде и оваа сезона. Црните тесни фармерки визуелно ги издолжуваат нозете. Класично парче кое може да се комбинира со патики и класични обични маици, но и со високи потпетици и кошули за деловно опкружување.

 

Ако веќе ги немате во гардеробата, задолжително набавете еден пар, бидејќи ќе ги носите со години.

Во тренд – боја за претстојната следната сезона

 

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време