20 фустани до колена кои ќе ги носите од утро до мрак

20 midi high

 

Фустани до колена е еден модните класици кои ќе ги најдеме во колекциите на речиси секој бренд во текот на целата година. Причината се крие во нивната сестраност и можност за стилски прилагодувања речиси во секоја пригода, ама и поради можноста за поигрување со кројот и материјалите од кои е изработен фустанот. Ко га се во прашање нијансите кои се фаворит кај дамите-правила нема. Пастелни, неутрални, јаки бирајте боја која одлично го рефлектира вашиот стил .

Леллеави и прозрачни кроеви се одличен избор за лежерни комбинации, додека моделите кои ја нагласуваат силуетата се совршени за деловни и вечерни изданија.  Ако сте во потрага по нови модели ние имаме 20 кул предлози за вас.

ZARA

ZARA

ZARA

ZARA

ZARA

ZARA

BERSHKA

BERSHKA

BERSHKA

BERSHKA

BERSHKA

BERSHKA

BERSHKA

BERSHKA

BERSHKA

BERSHKA

BERSHKA

STRADIVARIUS

MASSIMO DUTTI

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време