Ретко која дама би ја облекла оваа комбинација, но Викторија Бекам продолжува да држи лекции по мода

И нема рамна

Викторија Бекам е дотерана од глава до пети, дури и кога патува.

Славната дизајнерка била фотографирана додека се упатуваше кон железничката станица „St. Pancras“.

Сивиот комплет со здолниште со високи шлицови, Бекам го надополнила со бела кошула, а во својот стајлинг внела впечатлива виолетова боја преку чантата и обувките.

Ретко кој би се осмелил да ја облече оваа комбинација, но на Викторија и стои совршено.

Фото: Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време