Сандалите што дефинитивно го обележаа ова лето

Изгледот што го сакаме

Со пристигнувањето на летните денови, улиците ги „преплавија“ сандалите што дефинитивно станаа вистински хит.

Тие ги красат стапалата на познатите дами во светот, како и на модните блогерки, па во продолжение погледнете за кој модел станува збор:

 

 

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време