Предвремен подарок за Денот на вљубените од „безобразната“ Ријана (ВИДЕО)

За „палави“ и „лоши“ девојки...

Популарната Ријана одлучи да ги израдува своите многубројни обожаватели претставувајќи ги моделите од новата колекција на долна облека од својот бренд Savage.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)


Очекувано, земајќи предвид дека станува збор за парчиња креирани за Денот на вљубените, сошиени се од тантела и тул во црвена боја – бојата на љубовта. Станува збор за лимитирана линија, која ја промовира токму популарната пејачка. А како изгледа „лошата девојка Рири“ во провокативната долна облека, погледнете сами:

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Фото и видео: Инстаграм

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време