Овие сандали ќе бидат моден императив пролетната сезона: Секоја жена мора да ги има!

Во тренд

Тренд што стана актуелен минатата година и продолжува да владее на модната сцена

Пролетта се ближи, па опремете се со трендовски парчиња на време. Модните дизајнери веќе ги претставија пролетните колекции и ги издвоија моделите на обувки што ќе бидат актуелни.

Сандалите што ќе бидат во тренд предизвикале поделени мислења. Жените или ги обожаваат или воопшто не им се допаѓаат.

Папучи и сандали

Вртоглаво високите потпетици не се повеќе модерни. Средната висина е најпожелна, според модните експерти, а четириаголните модели се оние што се нашле на врвот на модната листа.

Тие беа најпожелни минатата година, а така ќе биде и оваа пролет. Ниту еден стајлинг нема да може да помине без овие сандали.

Втори на листата се сандалите со многу тенки ремчиња, исто така на потпетици со средна висина. Овој модел е попогоден за вечерни излегувања, додека оние четириаголните може да се носат и во текот на денот.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време