Најпопуларен модел на здолниште што ќе го носиме ова лето

Здолништата отсекогаш биле парче облека што придонесува за поголема женственост на дамата што ги носи, истовремено зголемувајќи и’ ја самодовербата, а налето се вистински спас од горештините, па вистинско време е да ги претставиме моделите што ќе се носат претстојното лето во различни пригоди и комбинации.

Земајќи предвид дека винтиџ-парчињата постојано се враќаат во мода, не е необично тоа што тексас-здолништата се апсолутен „must have“ оваа година. Можете да ги носите преку целата година, а одлично изгледаат во секоја должина.

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време