Милица Павловиќ: Змиско тело во змиска лушпа (ФОТО)

Дали ви се допаѓа?

Милица Павловиќ во соработка со модната дизајнерка Билјана Типсаревиќ ја пласира својата прва модна колекција.

Пејачката одлучи, покрај музиката, да се занимава и со модата, а новиот прокет го најави на Инстаграм. Текстот продолжува по огласот…

Milica Pavlović

Фото: e-stock

Вербата во себе е првата тајна на успехот – тоа е мотото што ги обележи првите чекори во мојата кариера, како и секој мој следен чекор на сите полиња! Остана уште малку време целосно да ве запознаам со новиот проект во кој вложив огромна енергија, и тоа само за да се чувствува секоја девојка како вистинска божица“, истакна поп-пејачката.

Милица се појави на промоцијата во фустан со змиски принт и висок шлиц, така што нејзините долги и вити нозе дојдоа до израз.

Фото: e-stock

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време