Манекенката Кендис Свонпул во заводливи костими за капење (ФОТО)

Фотографии што ќе ги растопат снежните наноси...

Кендис Свонпул пред две години основа сопствен моден бренд на костими за капење Tropic Of C. Оттогаш, асортиманот го пополнува со заводливи и луксузни сетови за плажа.

И додека го исчекуваме летото, Кендис претставува уште една линија нови производи, демонстрирајќи ги моделите на себе. Минијатурните бикини, заводливите монокини, богатството од бои и модели украсени со апстрактни принтови – тоа се одликите на новата колекција на костими за капење на Tropic Of C.

Па, уште еднаш се уверивме дека Кендис Свонпул е најдобар пример за мотивација!

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време