Кога ви е потребен џемпер оваа пролет, изберете кроп-кардиган! (ФОТО)

Еве како да го комбинирате

Избираме кратки џемпери (кардигани) за да го збогатиме романтичниот и урбан изглед.

Ова плетено парче облека е речиси неопходно за време на пролетната сезона затоа што одлично се комбинира со тексас-фустани, фармерки и здолништа, лелеави фустани, панталони и е идеално парче за креирање женствен, романтичен и урбан изглед.

Во продолжение, погледнете како да го носите оваа сезона:

Kendall Jenner gets coffee with friends
Фото: Инстаргам
Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време