Кендал Џенер како Софија Лорен (ФОТО)

Ново заштитно лице на познатиот бренд

Лице на новата колекција на полскиот моден бренд Reserved е Кендал Џенер – една од најбараните и најпопуларни манекенки последниве неколку години.

Кендал е девојка што ја следат 115 милиони следбеници само на Инстаграм, па брендовите се натпреваруваат кој ќе соработува со неа.

 

View this post on Instagram

 

@reserved #ad

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Како што пренесува „Грација“, тимот на брендот Reserved одлучил да го открие актерскиот талент на Кендал, поканувајќи ја да ги глуми големите ѕвезди на италијанската кинематографија во есенската кампања, а како излезе се’ можете да погледнете во продолжение:

 

View this post on Instagram

 

look mom i’m a mermaid new @reserved video by @gvsgvs 🧜🏼‍♀️ #CiaoKendall #KendallForReserved #ad

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време