Кармини по мерка на Зои Кравиц (ФОТО)

Наскоро на пазарот

Зои Кравиц, ќерка на пејачот Лени Кравиц, веќе не е само заштитно лице на брендот YSL Beauty туку е и соработник на новата линија кармини, која би требало да се најде на пазарот на 1 септември.

 

 

View this post on Instagram

 

@YSLBEAUTY #YSLBEAUTYXZOECOLLECTION …comin soon 💋

A post shared by Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz) on

Актерката ја сподели оваа вест во интервјуто за британскиот „Вог“, а неодамна и на својот инстаграм-профил.

 

 

View this post on Instagram

 

@YSLBEAUTY #YSLBEAUTYXZOECOLLECTION …oh so soon. 💋

A post shared by Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz) on

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време