Јелена Карлеуша поставува трендови: Очила во облик на срце се апсолутен хит во светот (фото)

До неодамна резервирани само за маскембали, сега се носат секој ден, а во понудата ги имаат многу модни куќи.

Нам најмногу ни се допаѓаат оние од брендовите на Gucciи Chloé, и тоа со стакло во боја-уште едн хит сезонава.

Од познатите личности од регионот меѓу првите ги носеше Јелена Карлеуша, што и не е за изненадување бидејќи пејачката е позната по поставување на модните трендови.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време