Givenchy каубојки за секого: Ултимативен тренд за оваа есен (фото)

Во своите есенски и зимски колекции многу дизајнери ни претставија каде и како ги гледаат каубојските чизми во модните комбинации. Тоа го направи и модната куќа Живанси, а нивните чизми се до глуждот имаат кубанска потппетица и шпицаст врв.

 

Подеднакво се нсоливи со романтични фустани како и со фармерки и џемпер.

Foto: Guliver/ Getty images/ Instagram
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време