Жените полудеа по новите чизми на Меланија Трамп (ФОТО)

Погледнете

Првата дама на Америка и нејзиниот сопруг Доналд Трамп одлучиле да ги поминат празниците далеку од Белата куќа

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време