Жените не престануваат да зборуваат за капутот што Никол Кидман го носи во популарната ТВ-серија (ФОТО)

Сите го сакаат, а вие?

Капутот околу кој се дигна голем прав, а кој холивудската дива Никол Кидман го носи „како да е родена во него“ во популарната ТВ-серија „Слом“, е совршено есенско парче кое сите дами со задоволство би го носеле. Миди-моделот, исклучително топол, сочинет од кадифе, поради својот дезен и крој изгледа мошне скапо.

Освен што е комплетно кроен според мерките на Никол Кидман, овој капут привлече големо внимание и поради бојата и дезенот.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Grazia UK (@graziauk)

Материјалот од кој е сошиен дава чувство на удобност и топлина, а кога го набљудувате на актерката, со кројот се истакнати нејзината половина и гради.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by British Vogue (@britishvogue)

Визуелниот ефект на овој модел воцелост ѝ ласка на вашата фигура бидејќи се закочува од страна. Со тоа се добива ефект на „стегната половина“, што автоматски изгледа секси и привлечно.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @furamur

Дали вие ви го носеле капутот на Никол Кидман?

View Results

Loading ... Loading ...

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време