Удобно и модерно: Авијатичарската јакна се враќа на сцената!

Ви се допаѓа?

Зимата е совршениот период за да ја вратиме авијатичарската јакна на сцената! Удобно, топло и стилско парче облека во кое вреди да се инвестира.

Модните икони не се двоумат да ја комбинираат со мини-фустан, кожени панталони, но и со костуми, докажувајќи ги сестраните варијации на оваа трендовска јакна.

Ви се допаѓа?

Фото: Getty Images

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време