Цеца е тип-топ средена: а ова се нејзините стајлинзи за дечко и на Копаоник: Еден детаљ го носи секој ден

Пејачката блеска покрај својот избраник, што јасно се гледа по нејзината насмевка која не ја симнува од лицето.

Цеца (47) веќе неколку дена одмара на Копаоник со дечкото Богдан (38) и неговата ќерка Искра (6). Тие се сместени во нејзиниот стан на Копаоник, а секој ден одат во некој од хотелите каде заедно со своите пријатели го поминуваат времето. Ражнатовиќ е скоцкана од глава до пети, што укажува на тоа дека пејачката пред тргањето за Копаоник мислеле на секој детаљ кога е стајлингот во прашање. 

Таа беше во крем ролка, потоа во сива блуза, бела ролка, црна блуза со деколте, а со секоја комбинација на главата имаше нешто.  Прво беше бела крем капа, па сив качкет, па бела шубара, па црна капа…

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време