Стајлингот со кој Јелена Карлеуша ги стаписа сите

Вклучувајќи го и директорот Саша Поповиќ

Јелена Карлеуша на снимањето на „Гранд-ѕвезди“ се појави во стајлинг со кој го шокира дури и директорот Саша Поповиќ, кој е навикнат на екстравагантноста на поп-пејачката. Еве за што станува збор:

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време