Северина не е имуна на скапите парчиња на луксузните светски брендови (ФОТО)

Со француски печат

На својот инстаграм-профил Северина Којиќ ја најави новата регионална турнеја, притоа блескајќи во необична креација на француската модна дизајнерка Исабел Марант. Станува збор за сребрен комбинезон со врвки околу половината и под градите, поради што се добива впечаток дека има карнери по целата должина.

Со скапоцената креација, поп-пејачката искомбинира чанта од францускиот бренд „ланвин“ во боја на бело кафе и салонки во истата нијанса.

Својата кратка боб-фризура за оваа пригода ја продолжи со екстензии.

 

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време