Секој не може да ја носи оваа боја: Блејк Лајвли ги обожава ризичните модни трендови!

Би се осмелиле да го пробате овој тренд?

Сопругата на актерот Рајан Рејнолдс го прифатила модниот предизвик!

Неонските бои се голем хит оваа сезона, а познатите дами брзо го прифатиле.

Овие бои привлекуваат големо внимание со својот интензитет и затоа многу се ризични, па не може секој да ги носи со стил.

Една од оние кои ја внеле зелената неонска боја во своите модни комбинации е холивудската актерка Блејк Лајвли, најпозната по улогата во серијата „Gossip Girls“.

Актерката која е современа модна икона покажала голема храбрсот и ја искомбинирала оваа боја со интересни обетки и розов кармин.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време